| 1q0p2w9o a întrebat:

De la cate fire de par in jos ma consider chel? (Intrebare ipotetica, nu faceti misto)

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cand ai goluri in cap, te poti considera chel. Goluri insemnan ce? imagineazati un fel de 'dop de sticla' si cam de marimea aia sa nu ai par in cap.Atunci poti spune ca 'incepi sa chelesti' iti dau un exemplu.In plus, eu daca vrei sa stii ma barbieresc in cap laughing ca imi place sa fiu chelios, capu sus

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde vrei sa stim noi. Alte intrebari inteligente mai ai?

| LPCTSTR a răspuns:

Cand devine foarte rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci când ai un singur fir de par și ceri la frizer sa îl facă vâlvoi laughing

| GouDidodino a răspuns:

De la 1

| andiceasu95 a răspuns:

Cand o sa vezi ca iti cad smochuri de par inseamna ca o sa fii chel in curand laughing

| 1q0p2w9o explică:

Pentru toti cei ce fac misto, era doar o intrebare ipotetica, poate chiar filosofica. Eu speram sa primesc un raspuns concret sau un raspuns concret in ceea ce priveste motivul pentru care nu exista un raspuns concret.

| Robert150103 a răspuns:

De la 0