| Fn1613 a întrebat:

INTREBARE PT. BAIETI : daca o fata va place si va dati seama chiar daca nu va intereseaza prea mult de ea o sa faceti misto de ea?

Răspuns Câştigător
| darkuletz a răspuns:

Trebuie sa fi un taran prost ca sa faci misto de earolling on the floor...(Propria experienta)laughing. De obicei majoritatea baietilor rapsund si ei cu aceleasi sentimente daca fata are o personalitate deosebita si chiar simt ceva pentru ea

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Din pacate asa sunt unii.

| User a răspuns:

Nu. N-as putea face asa cevastraight face. In cel mai rau caz, o ocolesc.

| Nov a răspuns:

Depidne daca e vreo copila handicapata care nici sa scrie pe mess nu stie binenteles ca o iei la misto si iti bagi si iti scoti tot din neamu ieihee hee

| lAuRitAs a răspuns:

Nu in nici un caz straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca sentimentele nu sunt reciproce nu-mi da dreptul sa-mi bat joc de sentimentele ei. Cel putin asta e valabil in cazul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah, nu misto. Altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul` rand nu as face asa o porcarie deoarece nici mie nu mi-ar place ca fata de care se presupune ca mi-ar place sa faca misto de mine, pur si simplu m-as simti ca naiba si distrus.+ de asta fetele pun mult mai rau chestile astea la suflet decat baietii mi se pare straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii sunt uneori cu 2 fete nu te poti astepta la nimic din partea lor chiar cred ca unii sunt rai ia altii buni dar e bine sa te asigurii inainte de ati destainuii sentimentele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu