| Sonyaaynos a întrebat:

De la ce firme folositi voi blush?
Ma intereseaza un produs natural, pret rezonabil si sa fie de firma!
Multumesc(funda)!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mimicool a răspuns:

Poti incerca sa iti iei din avon sau de la firma flormar(eu mi-am luat de la ambele si sunt f ok si nici nu sunt scumpe) la flormar sunt mai ieftine si te tin destul de mult, le gasesti in orice mall din Bucuresti. sper ca te-am ajutat:*

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. incearca-l pe cel de la TianDE. sigur o sa-ti placa http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5 aici ai catalogul produselor

| Frutella a răspuns:

Poti incerca blush-ul de la E.L.F. Costa 8 lei si ai destul de multe nuante din care sa alegi.