| alexvl a întrebat:

Ce firma de cureriat folositi? si ce firme? care au servicii bune

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Eu folosesc TNT.

| Ovilacul a răspuns:

Eu folosesc Fan Courier-ul. E foarte bun, vine pana in fata scarii. N-am avut niciodata probleme cu ei desi mi-am comandat de la carti la produse electronice foarte sensibile. Precizez ca nici Posta Romana nu m-a dezamagit dar sunt foarte necivilizate tipele de acolo ( cel putin in orasul meu ) si tocmai de asta am recurs la Fan Courier. E mai scump dar se merita.