| foricmarinaiuliana a întrebat:

De la ce gama/firma imi recomandati produse cosmetice?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

L'oreal si ganier

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Produse de la Hegron Olanda sau produse naturale Rose Valley, depinde ce preferi, sunt foarte bune. Gasesti pe www.atshopping.ro.

| catalina_2916 a răspuns:

L'oreal

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Rimmel london si elf

| ammodytes a răspuns:

L'oreal, Lancome, Rimmel, Vichi. Cel putin eu astea le folosesc si-mi sunt foarte bune.

| eu_4161 a răspuns:

Iti recomand Avon, ...Are de toate, la un pret bun, iar produsele sunt foarte bune...Ai si o revista in fiecare luna (sau ceva de genu) de unde iti poti comanda produsele cosmetice pe care ti le doresti... Avon este firma pe care o vrei!
"Cel putin pentru mine."

| craciunitza_7057 a răspuns:

Acum gasesti si in farmacii produse cosmetice de f buna calitate si de ingrijirea tenului si corpului, gama tesori d'oriente, sabon pentru ingrijirea corpului imi place la nebunie, l'occitane, gama giordani machiaj oriflame, fondul de ten maibeline cel nou mineral este f bun, sau trusa de farduri cu 120 culori manly, depinde ce cosmetice cauti, unele firme au un tip de produse mai bune altele alt tip, conteaza sa iei ce ti se potriveste, mie personal astea imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Produse cosmetice de la: Forever, Metropolitan, Hemel, Federico Mahora, Faberlic, etc.
Pa, pa.