| Alison95 a întrebat:

De la ce magazine / case de moda se imbraca vedetele?big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andreea9595 a răspuns:

Gucci, Dolce&Gabbana, Armanni, Catalin Botezatu si alte case de moda foarte renumite. Poti cauta in reviste (Cool Girl) sau pe net.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa fie scumpa, nu conteaza marca.

| AmanoYuno a răspuns:

Dior,prada,aghata ruiz de la prada, louis vuiton, ysl.
de obicei fetele isi iau rochii sau altele de la designeri care nu au mereu case de moda propriihappy

| rapidistzu a răspuns:

Buna happy
Pai de la magazinele de firma happy
De exemplu:
-Adidas, nike, puma...
-de la Catalin Botezatu happy si de la magazinele acestuia happy
-de la DaDa daca stai in Bucuresti
-de la Irina SChrotter happy
Si mai ales din malluri laughing
Bafta!

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

De la " La Papucul Norocos "; D

| Laska a răspuns:

De obicei vedetele au stilist propriu.Vedete cu adevarat cool-e nu cumpara haine, ci lor le cos.

| KrashTime a răspuns:

De la SH happy Funda?