| Alison95 a întrebat:

Unde ma pot imbraca foarte frumos in Bucuresti sau Constanta? (case de moda, magazine)? big grin ( in afara de baneasa si afi ) big grin

4 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

In Constanta sunt Maritimo, City Park Mall, Tomis si alte magazine gen Kenvelo, Armani etc.

| InebunitDeMetin a răspuns:

In Bucuresti la Plaza Romania e un mall si are imbracaminte foarte frumoasa si ieftina. Eu imi cumpar de acolo detoate! Te rog frumos FUND@!

| Georgiki a răspuns:

Bucuresti,ca eu locuiesc in Constanta si bine sunt haine frumoase in constanta dar cred ca sunt mult mai frumoase hainele din Bucuresti.

| Alison95 explică (pentru Georgiki):

Pe mine ma interesau magazinele. unde sunt haine frumoase in constanta? in afara de maritimo, city, tomis mall