| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta e bine sa te epilezi (pe maini si picioare)?

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna! Pai depinde cand consideri tu, adica atunci cand incepi sa te simti jenata din cauza parului de pe picioare da nici chiar sa incepi de la 8-9 ani...
Pe la 13-14 cred ca e bine, dar eu zic sa nu te epilezi si pe maini ca dupa aceea o sa te chinuii toata viata ca o sa fie nevoie sa til epilezi mereu, insa pe picioare cum am zis pot incepe de la vreo 13-14
Team pupat :*

6 răspunsuri:
| Andreea456 a răspuns:

De la 12 ani

| Lila10 a răspuns (pentru Andreea456):

Multumesc!

| Lila10 a răspuns (pentru Andreea456):

Multumesc!

| 010123 a răspuns:

De la 15 ani.

| Florinaa123 a răspuns:

Fiecare cum crede, insa eu spun ca 12, 13 ani ar fi bine. happy

| mona a răspuns:

De la 14-15 ani...