| anonim_4396 a întrebat:

De la ce vasrta recomandati exfolierea corpului? Dar cea a fetei? este in regula ca de la vasrta de 14 ani sa folosesti o crema de fata protectoare [ ca cele de la avon cu Rodie, Lapte si miere, Caise, Musetel si ce mai sunt ]?

1 răspuns:
| RacistChocolate a răspuns:

Pentru o varsta ca a ta, de ce ai nevoie e o crema hidratanta. Chiar daca sunt destul de scumpe, iti recomand cele pentru fata sa le iei de la firme mai mari in gen Vichy, Roche-Posay, pentru ca mergi la sigur cu ele. Cele de la Avon am auzit ca nu au asa mare calitate, in schimb poti folosi creme de corp.