| afrodita3333 a întrebat:

De la crema epilatoare cresc fire sub piele? Ma intereseaza in special zona inghinala.

2 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Crema epilatoare este la fel ca si cum ai folosi bic-ul! Acelasi rezultat! Ca sa nu ai astfel de probleme incearca benzile de ceara sau un depilator care smulge firele de la radacinawinking

| ramitzu a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Eu nu cred. Intreaba un cosmetician. In zona inghinala ca sa nu ai probleme foloseste ceara. E cea mai buna desi e foarte dureroasa.