| Gamers12 a întrebat:

De la fixativ iti pica parul? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| MARRRRRYYA a răspuns:

Nu daca:nu te dai in exces.nu dai la radacina. daca nu alegi o firma buna cunoscută.

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Din cate stiu nu.

| ZEU93 a răspuns:

Folosit in mod excesiv orice lucru dauneaza tongue

| IcsD a răspuns:

Da daca il folosesti ft des si mult.
Sincer cunosc persoane care au patit`o.

| Ana94 a răspuns:

Da,aşa este, însş numai dacă foloseşti prea mult fixativ straight face Dacă nu-l foloseşti în prostie, e OK big grin

| IoanaStefania a răspuns:

Este adevarat ca asta iti ataca si iti distruge parul. Chelie vei avea daca esti predispus genetic, dar probabil din cauza agresiunilor la care il supui, parul tau se va rari, va fi ars si lipsit de frumusete.

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Daca il folosesti excesiv da.

| bYzZ a răspuns:

Daca te dai mereu da dar daca te dai mai rar si ai grija de par nu si eu ma mai dau din cand in cand dar abia imi pica 1 firicel de par

| PustoaicaKamy a răspuns:

Nu iti pica parul, dar daca il lasi ptea mult sa iti steie o sa faci paduchi!