| LaccboGaming a întrebat:

Salut, eu când ma dau cu gel în cap sau cu fixativ îmi pică părul cu ce să mă dau ca să îmi stea părul în sus.

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Spuma de par poate fi un mijloc bun pentru a-ti face frizura big grin

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Folosește un fixativ sau gel mult mai eficeint.
Acum depinde și cât ai părul de mare. Dacă este mare evidend că îți cade.

| DanielPH a răspuns:

Daca te dai cu crema depilatoare, d-aia iti pica parul.
Incearca un gel pentru par.

| LaccboGaming explică (pentru DanielPH):

Mă dau cu gel de la magazine normale cu 2 - 3 lei.

| DanielPH a răspuns (pentru LaccboGaming):

Mai multe detalii!
Poate ai parul prea scurt si nu sta, poate ca gelul ala este slab, incearca fixativ cu gel, te poti pune pentru 30 de minute in fata oglinzii si incerca diferite geluri/metode.