| rozy_9522 a întrebat:

De la glanda nu ma pot ingrasa.mai reusesc uneori cate un kg-2 apoi in 2 zile le dau jos.si tot slabit-ingrasat-slabit-ingrasat, mi s-a lasat pielea.cand merg picioarele tremura de parca ar fi piftie, iar fundul nu mai e bombat si frumos, s-a lasat multcrying((. arat foarte bine. picioare lungi, abdomen plat, sani frumosi, slaba.insa la picioare si fund o cam dau in barabig grince exercitii sa fac sa revin la corpul meu de dinainte? cum sa procedez? ajutorsad

3 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Fa exercitii pentru fund si picioare pentru intarirea muculaturii. Iti dau eu un link si faci exercitiile de acolo http://frumusete.sepoarta.ro/......iate.html. sau incearca si asta
http://www.sanatateatv.ro/......-picioare/

| theorizer a răspuns:

N-ai nevoie de exercitii, ai nevoie de doctor. Trebuie sa afli ce ai si sa urmezi un tratament. Daca nu ai bani de analize si doctori fotografiaza-te din fata, ca am inteles ca pentru spate e prea tarziu.

| Kylexy a răspuns:

Trebuie sa te placi tu ca persoana exercitii fa miscare zilnic mananca mai putina carne.