| Roxana1990 a întrebat:

Buna seara TPU! Baieti, fete...la o fata cu talie subtire,abdomen plat, fundul bombat, ati considera un defect daca are picioarele putin groase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Smerix a răspuns:

Sincer,eu nu(daca as fi baiatlaughing)). Pana la urma nu poti fi perfecta.Sa ne multumim ca nu avem o boala care ne-ar face sa fim supraponderalibig grin
Funda?puppy dog eyes

18 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Daca baiatul ala te iubeste, nu il mai intereseaza ca ai picioarele putin mai groase si pana la urma ce vor? Ca doar nu suntem roboti sa avem totul perfect ce ei au toti patratele, brate perfect lucrate si pectorali?

| AlexMrs a răspuns:

Eu zic ca nu da bine, ar fi bine sa alergi sa le mai subtiezi...

| KellyGreen a răspuns (pentru AlexMrs):

Oh, uite ce zice omul perfect, dar tu ai toti muschi frumos la vedere fara pic de imperfectiune?

| AlexMrs a răspuns (pentru KellyGreen):

1. Chiar am muschii perfecti! Pe asta ma bazez, fac de ceva ani sala!
2. Si nu am zis ca trebuie sa fie perfecta, dar daca ar vrea sa fie perfecta ar trebui sa scape de acest inconvenient!
A cerut o parere si eu i-am zis o parere. poate bine merci sa ramana asa, probabil ar fi la fel de iubita si asa si asa!

| KellyGreen a răspuns (pentru AlexMrs):

Te da si modestia afara din casa

| AlexMrs a răspuns (pentru KellyGreen):

Ba vere ai chef de cearta? Ti se pare ca m-am laudat eu? m-ai intrebat daca eu am corpul perfect si ti-am raspuns. vezi-ti de ale tale si lasa-ma in puii mei in pace. Te gasi pe tine acum dezbatutu... Raspunsul meu in primul rand nu era pentru tine! Si daca asta este parerea mea nu o poti schimba tu, asa ca vezi-ti de viata ta si de parerile tale si lasa-le pe ale mele. Eu am ca pasiune bodybuilding-ul, tu poate esti pasionat de sex virtual... Veziti de viata ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexMrs):

Chiar daca ar vrea sa fie perfecta nu ar fi asa cum nici tu nu esti, nimeni. Nu exista omul perfect.

| KellyGreen a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca AlexMrs o sa iti dea si tie ignore ca nu i-ai spus ca re muschi perfecti.

| AlexMrs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. da noi aici vorbim din punc de vedere fizic! si fizic multi se pot corecta si pot deveni cat de cat perfecti inca odata repet fizic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexMrs):

Si eu tot despre fizic vorbesc. Crezi ca daca ai muschi perfecti esti perfect? Poate ai muschi perfecti dar nu ai un chip perfect, poate ai picioare in X, poate zambetul tau nu este perfect sau poate ai matreata.

| Roxana1990 explică (pentru anonim_4396):

Buna aia cu ai matreatarolling on the floor))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana1990):

winking Ma bucur ca te-am amuzat si sa stii, nu te mai omora sa fii o zeita pentru baieti, fii pentru tine. Stii cum e treba cu baietii? Ei si daca ar avea langa ei frumusetea la superlativ tot ar alearga si dupa altele. Asta e natura lor!

| Roxana1990 explică (pentru anonim_4396):

Deci sa inteleg ca voi baietii onsiderati cateodata imperfectiunea mai atragatoare decat perfectiunea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana1990):

Nu stiu de unde ar trebui sa intelegi asta. Eu am spus ca nu exista perfectiune, in nimic ce este omenesc si am spus-o nu pentru ca ai adus tu vorba despre ea in intrebarea ta ci pentru ca cineva a ti-a raspuns amintind de perfectiunea fizica. Ea nu exista, fizic inseamna mult si multe, ceva defecte trebuie sa existe pe undeva. In alta ordine de idei ca sa iti raspund cat de cat la ultima intrebare... atractia nu vine neaparat de la fizic. Fa un sondaj de opinie intre barbati si ai sa afli ca multi dintre ei sunt atrasi de caracter, conteaza si fizicul dar nu numai. Degeaba ai un trup frumos femeie fiind daca ai un caracter infect, daca nu stii sa legi 2 vorbe, daca nu ai respect de sine si multe altele. Una peste alta fizicul conteaza cel mai mult doar intr-o relatie trecatoare, intr-o aventura. Cand baietii vor relatii serioase tin cont de multe alte aspecte.

PS nu sunt baiat, sunt fata, femeie mai exact si destul de trecuta prin viata incat sa stiu ce vorbesc.

Numai bine!

| rastadoll a răspuns:

As considera un defect sa nu aiba creier. corpul se poate modela honey. neuronii nu.

| Roxana1990 explică:

Hei...nu am zis ca vreau sa fiu perfecta, v-am intrebat daca il considerati un mareee defect.Si sa stii ca omul perfect exista dar pentru fiecare. Daca sti la ce ma refer.

| AlexMrs a răspuns (pentru Roxana1990):

Normal ca nu e un mare defect :* daca esti din Craiova te iau cu mine la salahee hee

| Roxana1990 explică:

Nu sunt din Craiova. happy