| nobody5568hf a întrebat:

De mult timp am observat ca picioarele mele nu se bronzeaza! Ele raman mai mereu albe, in schimb pe umeri, spate si piept ma bronzez un'doi. Ce imi recomandati sa fac ca sa ma bronzez si pe picioare? Sa folosesc un spray pentru accentuarea bronzului?

Răspuns Câştigător
| becka133 a răspuns:

Da. Merge si asta, sau sa te dai cu putin ulei de masline. Eu asa fac si ma bronzez pepicioare frumos si nu ma ard. Sa stii ca pe mine m'a ajutat. Succes! happy :*

Funda? happy