| anonim_4396 a întrebat:

De obicei purtati adidasi negri?! Va plac? Sau considerati ca adidasii frumosi sunt cei albi?

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Si negrii si albi.
deoarece merg la orice
happy:X

24 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu am si negri si albilaughing Cand e frumos afara ii port pe cei albi, cand ploua si e risc de murdareala pe cei negri. se intretin mult ai usor. Ambii imi plac la fel de mult

| alexa a răspuns:

Mai eu nu port nici negri, nici albi...eu sunt in zona culorile...
dar cred ca aia negri pot fii usor de combinat, cei albi arata bine si cred ca iesi in evidenta avand o asemenea nuanta si sunt si mai frumosi...
important e sa. ti placawinking

| SweetCandy a răspuns:

Eu port adidasi negrii pentru ca sunt "anti jeg"rolling on the floor serios vorbind sunt mult mai usor de intretinut si mai simplii adica mai pe gustul meuhappy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Port adidasi negri de nevoie. Imi si plac, dar sunt mult mai practici pentru viata de zi cu zi, pentru scoala ori pentru dus la tara (acolo unde intra in ecuatie si noroiul).
Dar da, intr-adevar, adidasii albi sunt mult mai eleganti, frumosi... Cand sunt curati. big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu consider ca adidasii albi sunt cei mai purtati si cei mai frumosi.

| eek a răspuns:

Eu am o pereche de conversi turcoazbig grin

| Leea1234 a răspuns:

Sincer...nu am tinut niciodata cont de culoare... daca mi-au placut, i-am cumparat!
de exemplu acum am unii roz cu alb!(sunt adidas...nu de chinezi!)

| LuS[z] a răspuns:

Cei albi mi se par mai cool

kratos
| kratos a răspuns:

Da port adidasii negri deoarece sunt mult mai usor de intretinut!

| catalina_2916 a răspuns:

Sincer, mie nu-mi plac cei negrii. ii prefer p cei albi sau argintii... dar de nevoie port negrii cand ma duc intr-un loc mai murdar(la tara etc)...

| danutza a răspuns:

Nu conteaza culoarea daca imi plac ii cumpar. dar de obicei prefer cei negri happy

| Gabry a răspuns:

Mie indiferent de culoarea adidasilorbig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai mie imi place sa port adidasi negri, sunt frumosi si cei albi, dar se murdaresc prea repedehappy

| oz a răspuns:

Adidasi negri sunt ok.

| Bianca_4346 a răspuns:

Urasc adidasii negriilaughingnu am nici macar o pereche...

| Notme a răspuns:

Eu nu mi-am cumparat niciodata adidasi negrii. mai mult imi atrag atentia cei albi. Prefer sa iau o cizmulita neagra.

| alexandra14 a răspuns:

Adidasi mei sunt albi cu un mov eschis la semnul"nice"dar port mult tenisi negri...ca "oll-star"big grin

| Rrrretarded a răspuns:

Adidasii negri rulz!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nuegru` rulz!happy

| rebelutza4u a răspuns:

Imi plac si cei negri si cei albi... acum am o pereche nike negri cu demul argintiu si o pereche adidas albi cu albastru.imi plac f mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac mai mult cei albi happy
Albul iese mai mult in evidenta decat negru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei port adidasi care sunt curati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si negrii si albi... dar cei negrii sunt mai frumosi dupa parerea mea si tin la tavaleava!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei cei negri...big grinbig grin