| anonim_4396 a întrebat:

De Pasti este traditia sa se poarte haine noi, voi ati avut azi?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Anul acesta m-a sărit, se mai întâmplă și la case mai mari.
Pa, pa.

| Tacii a răspuns:

Buna,nu conteaza asta, trebuie sa fie hainelw curate.ai sufletul curat, dumnezwu nu se uita la hainelw noastre.te puuuuuup

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu.
Pe curând!

| Niiiicu a răspuns:

Buna si Hristos a Inviat! nu, de data asta m-a sarit randul si nu am avut nimic nou pe minehappy

| AleexNC a răspuns:

Buna. Nu laughing nu cred ca conteaza atat de mult thinking
O zi buna.

| StefaniaM a răspuns:

Apoi,eu m-am cand a sunat bunica la interfon, mi-am luat ce haine am gasit big grin

| ѕмιℓєє a răspuns:

Bună!
Da, am avut, dar nu hainele contează.

O zi frumoasă!

| Zitronen a răspuns:

Hristos a inviat!
Sunt multe traditii care nu le mai tinem. Oamenii de paste, beau bere si mananca oua rosiihappy
Numai binehappy

| Ingerasulinocent a răspuns:

Nu, conteaza sa fim pe interior mai buni...hainele nu arata cum suntem pe interior

| MiraBizzle21 a răspuns:

Nu prea conteaza dar in general oamenii isi cumpara haine noi pentru Pasti. Eu mi-am cumpart! Paste fericit