| IonutPetre12 a întrebat:

De pe ce site sunt parfumuri de calitate, adica nu fakeuri? Vreau ceva pentru liceu ca baiat. Poate aveti recomandari de ceva mai fresh, sa tina 5, 6, 7 ore.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Avon are parfumuri bune si nu sunt foarte scumpe, gîndeste te ca un parfum bun poate costa si 200 lei sau mai mult, ai da acesti bani pe un parfum? La avon au reduceri si cu bani putini i ti gasesti un parfum, este adevarat ca nu o sa persiste mirosul toata ziua la fel ca in cazul unui parfum de 200 sau 300 de lei dar cîteva ore la scoala vei mirosii frumos.

| Wr3nch a răspuns:

Notino, eMAG, elefantlaughing Ai de unde alege.

| mastadont a răspuns:

Notino, acolo găsești parfumuri originale la prețuri destul de ok.

| ariannakaterine a răspuns:

Pe Notino găsești parfumuri de calitate, originale. Sunt branduri pentru toate bugetele. (de la Avon, Oriflame, etc pentru un buget ceva mai mic, la Karl Lagerfeld, Lalique etc pentru un buget mediu și Versace, Hugo Boss, Trussardi pentru un buget de peste 180-200 lei). Ideea e că pe Notino toate parfumurile sunt originale, iar avantajul e că ai multe parfumuri de diverse prețuri.
Îți mai recomand și Marrionaud Paris sau Douglas, doar că aici site-ul se concentrează în principal pe parfumuri de lux, adică de peste 200 lei/sticla. Si aici, produsele sunt originale și au o calitate deosebită.

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu una am avut probleme cu Notino la anumite parfumuri care nu pareau tocmai pe bune. Asa ca iti recomand mai degraba https://bestvalue.eu/ E shop-ul duty free de la Otopeni cu care eu una am avut doar experiente ok. Au si diverse promotii periodic...

| Essoes a răspuns:

Comanda de pe Notino cu incredere.