| Costea_Gabriela_1995 a întrebat:

Salut! Aveti recomandari de parfumuri cu miros foarte fresh, precum cel al unui gel de dus? Multumesc!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Testeaza direct in magazin, cauta superdrug aia au cele mai bune fragante. Sau douglas magazin parfume daca nu ai alta alternativa

| Eireann a răspuns:

CK One e preferatul meu.
Davidoff Cool Water Women e iarasi bun si un pic mai ieftin.

| Invictusman a răspuns:

Având în vedere ca ne aflam într-un sezon călduros, ideale ar fi :
Paco Rabanne invictus
Dior sauvage
Versace Eros (The blue
one)

Hugo boss boss botled intense

Giorgio armani Aqua di gio pour homme

Giorgio armani acqua di gio profumo

Bleu de Chanel

Versace Man Eau Fraiche Versace for men

Aqva Pour Homme Marine Toniq Bvlgari for men

Chanel Platinum Egoiste

Ultraviolet Man Colours of Summer Paco Rabanne for men

| Invictusman a răspuns:

Dacă e pentru tine, poți folosi Paco Rabanne invictus e demențial și foarte persistent cu o proiecție wow, și e ce cauți tu. happy

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Doamnele spun că este exact ce trebuie, iar costul este foarte redus. :)
https://www.fragrantica.com/perfume/Elizabeth-Arden/Green-Tea-83.html

| FantasyBoy a răspuns:

Individual Blue, foarte fresh.
https://www.avon.ro/......idual-blue

| TatianaIstrate a răspuns:

Mie nimic nu mi se pare mai fresh decat mirosul de mosc, efectiv miroase a curat. Asta e un parfum recent testat de mine care merge pe ideea asta -- https://www.lateliero.ro/irresistible-man-fresh-masculin-senzual/