| miauu a întrebat:

De pe ce site-uri va cumparati haine?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu mi-am luat niciodata haine online.Prefer sa umblu prin magazine si sa probez ca sa vad daca imi vin bine happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pur si simplu mi le cumpăr din magazine (prefer Promenada Mall), nu de pe site-uri. Îmi place să le probez, să văd dacă mă "aranjează". Nu mai risc pentru că de prea multe ori am fost dezamagită, fie de calitatea materialului, fie de nuanța produsului, care nu corespundea întotdeauna cu imaginea din revistă sau de pe site-ul respectiv.

| FadetoBlack a răspuns:

Din magazin raised eyebrows.

| IAOIADNAA a răspuns:

Http://www.newlook.com/

http://melimeloparis.ro/

http://eu.accessorize.com/? redirected; jsessionid=59071CDF3BF783AD4BDB863AC5AA1E82.app5

Go shooping!

| Andaw a răspuns:

Eu pe ebay.com sau ebay.fr

| MIssOrRiginalyGirL a răspuns:

Nu de pe site eu de la mall

| ionelastaicu a răspuns:

Www.miniprix.ro
www.alamode.ro
si offline de la bershka, mango