| H2O2 a întrebat:

Salut happy
Va cumparati haine onlinebatting eyelashes? Cat de des va cumparati si de pe ce site-uribatting eyelashes:X?

3 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Mi-am cuparat un tricou cu trupa mea preferata cam acum 9 luni:))
in rest imi cumpar de la magazin. e mai sigur.
de pe un site cu diferite chestii pentru. cei care asculta rock:
www.bestial.ro
:)

| Alexandrapoo a răspuns:

Am luat și eu de pe

https://hainereduceri.cabanova.com

Sunt foarte bune, sper sa îți placa

| ionelastaicu a răspuns:

Buna! imi cumpar destul de des haine online pentru ca nu am timp sa merg prin magazine. Uite cateva site-uri verificate: www.miniprix.ro, zara online si www.alamode.ro