| perceive a întrebat:

De revelion merg la tara, cu toata familia... Cu ce sa ma imbrac?
1. lejer : trening si adidasi
2. elegant : camasa, fusta, colanti si cizme?

10 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu as zice sa te imbraci elegant desi mergi la tara si presupun ca nu te vede nimeni prea deosebit. s bine totusi de revelion sa te simti tu frumoasa pentru tine.:*

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu aş alegere lejer, dar depinde de firea ta. Dacă ţie îţi place să te îmbraci elegant, îmbracă-te elegant. Probabil te vei simţi mai bine îmbrăcată elegant decât îmbrăcată sport. Alege ce-ţi place şi ce te face să te simţi bine.

| SweetCandy a răspuns:

La tara, depinde si ce vei face acolo:D eu zic sa ai o pereche de jeansi si un tricou haios:D un tricou ceva de genul:) http://www.haine-lux.com/wp-content/uploads/2009/04/haine-online.jpg

| Sara a răspuns:

Tinand cont ca e la tara, stai fara griji te imbraci cum te simti tu bine. Cred ca o pereche de colanti o bluzita lunga ar fi ft ok. Daca nu, o pereche de jeansi si o bluzita draguta si gata esti frumoasa. Macheata discret, caci stii ca bunicii sunt cam impotriva, o sa fie ok. Sper ca ti am fost de ajutor. Nu te imbraca in fusta doar daca tii neaparat, eu una nu m as sacrifica caci e frig!

| Aliyaa a răspuns:

1. lejer dar fi bine sa ai la tine si ceva putin mai elegant!winking deci ceva 2-1 intre

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Lejer dar elegant, adica poti sa iti iei niste pantaloni negri sau blugi mai inchisi, o bluza cu maneca lunga si pe gat iar pe deasupra un plovar negru ca acesta

http://img.kudika.ro/......497207.jpg

daca nu poti incerca niste strampi foarte grosi de o culoare mai ciudata : mov, roz, verde inchis etc. si o fusta (neagara de perefrinta)si cu o bluza (la fel ca fusta) si cizme ca cele doua asa iti vor iesi in evidenta picioarele prin culoarea vesela

distractie placuta

| olimpiaherra a răspuns:

1. lejer, eu locuiesc la tara si lejer e cel mai comod desi daca sai in casa ai putea lua si tinuta elegant, creca daca te duci la tara nu o sa te puna sa smulgi iarba, totusi...

| Abi_5708 a răspuns:

Mai degraba lejer dar in acelasi timp si elegantwinking combina
inloc de camasa poti sa-ti iei o bluza frumoasa, eleganta oh go on doar merge cu fustawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi la tara, dar nici chiar in trening si adidasi de Revelionstraight face. Adica daca te simti bine, nah... dar eu eu zic mai bine ceva bluza, colanti, cizmelove struck. O sa te simti bine in adidasi si trening cu [,] cupa de sampanie in mana|:? laughing

Oricum te`ai imbraca important este sa te simti bine!

Sarbatori fericite:*:*:*!

| Ada_7086 a răspuns:

Cata originalitate... colanti, colanti si iar colanti. Alt obiect vestimentar oare mai exista in garderoba voastra iarna, in afara de colanti?