| DoarNoemi a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de revelion? sunt fata, am 17 ani... tin s va anunt ca nu's o fata d bani gata care sa-si permita nujt ce haine extravagante... dati-mi idei va rog, pantaloni merg de revelion? cu o bluzitza mai eleganta si cu cizme cu toc? ca toate pr mele o s mearga cu fusta iar ale mele sunt numa de nuntabig grinnu-mi plac. ajutor,, va mesckiss

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti gasi ceva elegant, sexy si totodata ieftin. Pantaloni cu o bluza.

| Marii a răspuns:

Poti sa te imbraci cum vrei tu, ce conteaza cum se imbraca altele?

| DiannaDi a răspuns:

Se poarta la nebunie colantii. sunt dintr-aia luciosi sau cu modele.sau pur si simplu simpli. iti iei o pereche de cizme sau ce ai tu pe acasa.si o bluza sau un pluover mai lung si daca vrei poti atasa o curea in talie.sau o pereche de pantaloni.si un corset, sau un maieu elegant.sau chiar o camasa cu maneci scurte si niste margele lungi ar arata f bine
succes
si have fun :*

| Kidu a răspuns:

Bineinteles ca merg si pantalonii!happy
Depinde care este locatia, poti lua si pantofi daca este un club, cevahappy
Ar merge o pereche de pantaloni negri, skinny, cu niste botine pana la glezna, si un pulover cu un umar gol, de culoarea botinelorsmug
Oricum, conteaza mai mult sa te simti tu bine in pielea ta, si sa ai o companie placuta.happy
Un an nou fericit!:*

| adelina_7242 a răspuns:

Ia-ti paltaloni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu trec am fost cu pant, cizme cu toc si bluza eleganta cu margelehappy
Anu asta ma duc intr-o rochie. adica bluza ma lungabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect, pantaloni si pantofiori cu toc, daca ai si o bluzita finuta o sa fii cea mai eleganta. Fara multe accesorii, eventual o brosa care sa dea efect tinutei.