| Frida1 a întrebat:

De unde as putea cumpara esente de parfum? De exemplu, esenta de vanilie, de iasomie, de mosc, etc? Nu le vreau combinate, ci separat pentru ca vreau sa le combin eu si sa imi creez un parfum, insa nu am gasit niciunde esente. Stiti cumva vreun site? Si m-ar interesa de unde as putea sa iau si niste recipiente. Daca daca aveti vreo idee, astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Buna!
www.parfumuri.joo.ro › esente parfumuri › esente lemnoase si muschi‎
sau www.dpparfum.ro/catalog-s9.html‎
si recipiente:www.elemental.eu/18-recipiente-cosmetice‎ sau www.allshops.ro › showroom‎
Te pup!

| Lorodana a răspuns:

Ai un site cu toate esentele aici
http://www.parfumela.ro/esente.html

| Costelo_Mariano_1980 a răspuns:

La farmaciile cu produse naturiste se gasesc..primesc funda?/