| anonim270 a întrebat:

De unde as putea cumpara sau cum as putea obtine o vopsea semipermanenta (sau nu neaparat, daca nu se gaseste asa) de culoarea mint (albastru pastel cred ca se mai numeste)?

Răspuns Câştigător
| youngandbeautiful a răspuns:

Daca stai in Bucuresti. Din cate stiu si sper ca nu l-au desfiintat...este un magazin de vopsele de foarte multe culori si permanente si semipermanente si din acelea de se duc dupa 1, 2, 3, 4 spalari. Nu mai stiu exact cum se numeste dar stiu ca e la etaj si ca am fost odata si mi-am uat vopsea roz...erau toate culorile expuse :* Sper ca am fost de ajutor.

| anonim270 explică (pentru youngandbeautiful):

Unde e magazinul acesta?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pardon! Verde pastel.