| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

De unde as putea cumpara ulei de cocos organic? Farmacie? Magazin? Ce fel de magazin? Am nevoie pentru par!

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

In farmacie naturista in diferite recipiente de la 10 lei pana la 40.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nu ai nevoie de organic, daca este pentru par.

Nivelul de absortie nu este atat de mare si ramane oricum la nivelul grasimii scalpului. In plus nici nu folosesti litrii intregi.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Uleiul de cocos organic se gaseste la mai toate magazinele naturiste, dar si pe internet! Sper ca te-am ajutat!