| Eugeniusu a întrebat:

De unde cumpar online haine ieftine, dar si de calitate? Nu ma refer la un site fantoma cu doua produse la bani de unul, dar nici la un site cu un tricou de barbati la pret de 60 lei.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce vrei tu nu se gaseste, pentru ca hainele de calitate nu sunt ieftine!
Te sfatuiesc sa te intinzi cat iti este plapuma!
Adica, ori iti cumperi haine ieftine, ori strangi timp de 2 ani bani, si iti cumperi cate un tricou scump, dar de calitate.
Ca sa te covingi, mergi in magazinele de firma buna, unde tricourile sunt cateva sute de dolari si vei realiza ce isneamna calitate. Ca restul, este marfa ieftina, facuta in China sau Turcia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

60 lei zic eu ca e un pret decent pentru un tricou de calitate.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe fashiondays.ro sau sportisimo.ro

| pisicutaadorabila a răspuns:

Recomand site-ul Haine Ieftine si Bune, sunt ieftine produsele de acolo si sunt si de calitate, dar si pe Tabita Outlet sunt haine dragute si ieftine.

| Angelina15 a răspuns:

Poti căuta pe Cropp sau pe Sinsay. Sunt calitative hainele si au un pret foarte ok.