| popescucarmen43 a întrebat:

De unde pot cumpara adidasi adidas super star? de preferabil pana intr-un milion..reducere ceva. dintr un moll, nu vreau online! n am incredere in marimi

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista la pretul asta. Nici macar fake-urile nu sunt sub 100.
In mall 100% nu gasesti.

| Nemessys a răspuns:

N-ai bani...

| popescucarmen43 explică (pentru Nemessys):

Du-te dracu ba omulerolling on the floor))))))

| ChristianKalman a răspuns (pentru Nemessys):

Tinere, mi se pare mai trist să fii lipsit de respect față de cei din jurul tău și să împarți replici goale decât să nu ai bani. Știi de ce? Banii vin și pleacă și s-ar putea ca într-o zi să fii tu cel care nu va avea. De asemenea, s-ar putea ca persoana de mai sus să fie șefa ta și tu să lucrezi pentru ea. Pur și simplu nu văd rostul comentariului tău atât timp cât nu ai vreun răspuns concret de dat.

| Nemessys a răspuns (pentru popescucarmen43):

Si zici de mine ca sunt ateu...

Tu cum poti pronunta numele necuratului?

| Nemessys a răspuns (pentru ChristianKalman):

De ce comentezi fara rost?

In primul rand nu sunt eu genul care ofere raspunsuri aiurea. Mai ales de genul ala. Da, ai drepate, chiar nu are niciun rost.

In al doilea rand, cunosc persoana care a pus intrebarea. Deci a fost un fel de,, gluma". Ai inteles?

| popescucarmen43 explică (pentru Nemessys):

Mamă da 'nu te mai "acidula"asa

| ChristianKalman a răspuns:

Bună, Carmen!
Uite aici: http://www.zona-casual.ro/......egru-ad044
Nu știu dacă sunt originali sau vreo copie, habar n-am cum arată acești Adidas Superstar și nici nu aș da banii pe ceva doar pentru că sunt la modă. :) Zi frumoasă!

| ChristianKalman a răspuns (pentru ChristianKalman):

PS: mărimile corespund pentru bradurile mari, iar legea îți dă dreptul să returnezi produsul dacă acesta nu corespunde cu mărimea aleasă. Conform ordonanței 130 / 2000, clientul are dreptul de a renunța la produsul comandat, fără penalități și fără invocarea unui motiv, în termen de 15 zile de la primirea produsului.

| Mihha7 a răspuns:

Gasesti pe Olx dar originali nu sunt.