| afrodita3333 a întrebat:

De unde pot cumpara aloe vera gel? Se gaseste in farmacii sau unde?

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Gasesti si la farmacie, si in supermarket-uri.
Depinde unde iti este mai comod. Totusi mai bine cumperi de la farmacie sunt mai sigure. Ma refer la faptul ca nu sunt vechi sau ceva de genul, in magazin poti avea surpriza sa fie vechi.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la farmacie dar și la Plafar.
Poți face comandă și la un reprezentant Forever.
Pa, pa.

| RandomGirl a răspuns:

Si eu tot din Kaufland mi-am luat si il folosesc de aproape 2 ani.

| afrodita3333 explică (pentru RandomGirl):

La ce anume o foloseti si cum te-a ajutat? Eu ma gandeam sa o folosesc pentru par in combinatie cu zeama de lamaie.

| RandomGirl a răspuns (pentru afrodita3333):

O folosesc in mare parte pentru hidratarea fetei, dar m-a ajutat foarte mult si cu cosurile si urmele lor.
Daca vrei 100% gel de aloe vera mai bine cumpara de la o farmacie, ca un gel normal de aloe vera mai are si alte chestii adaugate care s-ar putea sa nu ii faca bine parului.
Nu prea sunt convinsa pentru ce e tratamentul care vrei sa il faci ca lamaia e buna pentru stralucire, matreata, iar aloe vera e buna pentru hidratare, dar nu am mai auzit de aceasta combinatie. Poti sa folosesti pentru hidratare si uleiul de masline.
Gelul de aloe vera a fost in jur de 12 lei.

| Chøço a răspuns:

Poti cumpara de la farmacii sau de la plafare.
Se mai poate gasi si in supermarket-uri. happy