| dee.hk a întrebat:

De unde pot cumpara extensii mai ieftine? am auzit ca se gasesc prin piata. dar unde anume in bucuresti? a folosit cineva extensiile din idm? multumesssc :*

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da! sunt pe piata dar nu tiu unde anume in bucuresti! Si-a cumparat o colega de undeva sunt 3lei extensia (sunt de proasta calitate-putin luioase -nu aduc a par natural)

Uite si acest site:
http://www.anuntrapid.ro/......im+20+ron/

| EllyFMS a răspuns:

In IDM gasesti extensii cu 25 lei, eu am folosit si am fost multumita.

| EllyFMS a răspuns:

Am vazut si in sir extensii. set de vreo 5-6 suvite cu 15 lei. set de 3 suvite 10 lei. toate culorile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in toate pietele din buk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat extensii din idm si sincer nu sunt prea bune...
par a fii de plastic si nu arata deloc bine sad