| loooolla a întrebat:

Extensiile de par de la ce varsta ar trebui aplicate? Stiti vreun site cu extensii mai ieftine? Multumesc mult...

3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Le poti pune la orice varsta. Intereseaza-te si tu pe la saloane care ar fi pretul, eu nu stiu sa ti-l spun...

| stweety10 a răspuns:

Nu conteaza varsta. Eu astazi mi-am pus comanda, maine imi vine, pretul lor este de 245 ron. Sunt cu clips si sunt de 50 cm. Uite site http://www.extensii-perfecte.ro. Eu abia astept sa vad daca sunt bune. E prima data cand comand de aici. Dar pe site sunt numai laude. Intra si uita`te...

| Xonia a răspuns:

Am colege care din cls 6 au avut extensii...