| MikutzaDragutza a întrebat:

De unde pot cumpara haine, bijuterii si accesorii EMO? Stau in Bucuresti, sector 5 si am 12 ani.Am cautat in mal si pana si in piata,am mers si la bijuterii si nimic care sa ma atraga.

Vreau cranii,schelete, inimi frante, sau ceva simobolic stilului...

P.S:Nu vreau sa cumpar de pe internet!

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Gasesti la carrefour si la metro! Auzi, dar de ce iti place sa fii emo? Adica nah, sunt si eu curioasa! Mie imi place sa arat ca o fata emo, dar nu sa fiu una, asta este o mare diferenta big grin! Funda?