| Elizu a întrebat:

De unde pot cumpara keratina lichida pentru par? Se gaseste in supermarketuri?

7 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Care păr?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste la DM dar daca chiar distruge parul e nasol, al doilea ingredient fiind alcolul sunt mari sanse sa usuce firul si sa dea un efect neingrijit. Acum sunt foarte sceptica cu alcoolul asta, eu folosesc un tratament de unghii cu alcool ca al doilea ingredient si a facut minuni, unghiile mele nu cresteau inainte ...se rupeau imediat. Acum nu stiu ce sa te sfatuiesc daca sa cumperi sau nu, iar pe net sunt destule review-uri platite... In unu din ele zicea ca keratina de la DM e mai slaba si mai cleioasa ca Anian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite un site,
http://www.triodeluxe.ro/keratina-lichida
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Nu cumpara! Am citit pe internet inainte sa caut ca iti distruge parul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReusxD):

Din cauza alcoolului, sau?

| ReusxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Da din cauza alcoolului.

| Crysler a răspuns:

La magazinele de specialitate in acest domeniu