| Hellene08 a întrebat:

De unde pot cumpara ochelari Ray Ban Aviator? Cum are Bianca Dragusanu in Burlacita

Răspuns Câştigător
| Rozzaaa a răspuns:

Rosse, eu vand, originali!
Astept funditabatting eyelashes
rolling on the floor)))))

6 răspunsuri:
| Julieღ a răspuns:

Http://www.rayban-neverhide.com/....../index.php
Cred ca sunt astia, sau oricum asemanatori. Uita-te la Ray Ban aviator, sunt toate modelele care te pot interesa. Au reduceri foarte bune. Succes!

| bogdanworld a răspuns:

Din Turcia, costa 10 dolari laughing

| ღAღdღaღ a răspuns:

Am si eu o pereche la fel, am platit 30 de euro, dar i-am luat din alta tara.Cred ca poti gasi pe net

| bistriteanul a răspuns:

Incearca pe okazii.ro, sunt multi care vand Ray Ban Aviator, ai grija sa nu-ti iei REPLICA! Cei originali sunt mai scumpi!