| MotiAlessia a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Burlacita(Bianca Dragusanu)?

Răspuns Câştigător
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Eu as vrea sa castige alin(scafandrul)fiindca el sta langa bunica mea si daca castiga el va veni cu bianca prin zona pe acolo si o voi vedea.si in plus se potrivesc si el e dragut

3 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Sincera sa fiu, Adrian.Probabil ca pe Jilavu si pe Claudiu ii elimina in uramtorul episod, si pe Alin in ultimul...totusi as cam vrea sa castige Alinstraight face.

| anamariab a răspuns:

Andrei si

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Sa fim seriosi. Singurul potrivit pentru sclifoselile ei este Adrian care dupa cum a spus si el, este dispus sa aiiba grija de ea pentru ca se comporta ca un copilstraight face... Oricum emisiunea e de vrajeala nu cred ca va ramane cu niciunul insa TRAISCA AUDIENTA! Nu ca mi-ar place de Adrian sau alceva. sincer eu il simpatizam foarte tare pe Andrei Dumitriu care a iesit. dar oricum nu se potrivea de nici o culoare cu ea. Decii raspunsul meu final : Adrianstraight face