| JustMyLove a întrebat:

De unde pot cumpara online un lant din acela cu nume? Vreau sa fie din argint si nu mai mult de 60-70 de lei.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca vrei ca lanuțul sa fie din argint nu prea ai cum sa-l iei la 60-70 lei. Poate placat cu argint.

| SAMM0603 a răspuns:

La pretul de 60-70 nu am gasit. O bradata simpla de argint si frumoasa e in jur de 60-70 lei..cu tot cu litere din argint te ajunge mult mai mult. Cauta altceva :*
Poate te-ar interesa http://www.giftland.ro/cadouri-bratari-c-4.html