| iwannabeperfect a întrebat:

De unde pot cumpara seminte de in? dar boabe/seminte/ lapte de soia? cat costa fiecare din ele?
funda*

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De la naturiste. Vegis.ro

| oanaro a răspuns:

De la plafar sau de aici: www.remediu.ro. Cele mai ieftine la gasesti in en-gross-ul Flora de la Piata Presei Libere, daca esti din Bucuresti.

| Porttocalaaa a răspuns:

Plafar sau de pe net poti comanda sau se mai gasesc in unele hypermarketuri, dar trebuie sa stii unde sa le cauti. happy funda? big grin

| deliaoana123 a răspuns:

din plafar..semintele de in: 5-7 lei(depinde de cantitate), lapte de soia: 6-7 lei.