| amabilapanalaolimita a întrebat:

De unde pot cumpara un concentrator pentru uscatorul de par care sa se potriveasca cu uscatorul meu de par Philips HP 8180(care are un concentrator dar larg in gura), eu vreau un concentrator foarte ingust, cum au coafezele la saloane, special pentru intins parul cu peria.Cand mi-am cumparat eu uscatorul de par nu erau cu concentratoare inguste in magazinul acela. Astept sfaturi.

4 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

Domo

| amabilapanalaolimita explică (pentru firstboy):

M-am uitat pe site la domo si nu au concentratoare lavanzare decat cu uscator de par

| firstboy a răspuns (pentru amabilapanalaolimita):

Dar la altex?

| amabilapanalaolimita explică (pentru firstboy):

Nici la altex nu sunt concentratoare separat, doar uscatoare cu concentrator, si eu am deja un uscator bun. multumesc