| Madalina_4144 a întrebat:

De unde pot inchiria si eu extensii in Constanta? As vrea sa inchiriez pentru 3 seri maxim daca se poate. Am auzit in mai multe parti ca se pot inchiria si as vrea sa ma ajutati si pe mine daca stiti. Va rog!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Mai ales ca-s extensii ai grija de la cine inchiriezi sa nu te alegi cu o familie de paduchi, sunt usor de transmis si nici nu stii la ce persoane le-au mai purtat. In oras, la Casa Modei am vazut extensii si au preturi mici, poti sa iti iei, chiar daca le folosesti o data, dar nu se stie cand le vei mai purta. Bafta!