| MrCovrigel a întrebat:

De unde pot lua ceara de epilat fara benzi? am vazut ca doar o intinzi pe zona si dupa tragi cu mana,am vazut pe yt ca se foloseste si pe fata si in nas, pot sa ma irit? as vrea sa imi dau pe fata pe la obraji sa nu ma barberesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exista tot felul de dispozitive de incalzit ceara si au si o doza de ceara initial, dupa gasesti sa cumperi din farmacii, plafare, hipermarket etc.
Du-te la zona cu produse de epilat, imposibil sa nu gasesti.

| Daniel9988 a răspuns:

Mi-am dat jos mustata cu ceara sperand ca nu va mai creste chiar asa, dar mai rau am facut.Firele s-au ingrosat si au devenit mai aspre.

| Crazygirl11223344 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi de la farmacie ceara de albine in stare solida si sa o topesti acasa