| Mayar a întrebat:

De unde pot sa cumpar foarfeca pentru tuns? Nu dinacea obisnuita, totusi tai parul. Am gasit la Avon foarfeca profesionala, insa nu am gasit foarfeca dinaceea care si rareste putin parul. Adica in loc sa aiba lama, are ca un fel de piaptan care taie din fire si face parul sa nu mai fie asa des in portiunea vizata. Aveti idee de unde pot cumpara asa foarfeca?

Răspuns Câştigător
| shainitainii a răspuns:

Foarfeca de filat se numeste. Iti las un site de unde poti comanda. http://cosmetics-online.ro/Frizerie-si%20-Coafor/Foarfece-de-Tuns-si-Filat

| Mayar explică (pentru shainitainii):

Mersi!

| shainitainii a răspuns (pentru Mayar):

Ma bucur ca ti-am fost de folos. :*