| T30D0RA a întrebat:

De unde pot cumpăra foarfecă de tuns părul?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Intreaba la coafor, ei poate iti vor face rost de una mai "profesionala"... Si nu stiu daca ele se impart pe categorii...

1 răspuns:
| Derye a răspuns:

Foarfeca de tuns este mai subtire decat aia de taiat diverse, si e facuta integral din metal. Unele au un surub de reglare a distantei de taiere. Mai este si foarfeca de filat.
Sunt foarfeci simple si foarfeci pentru. filat, insa pot diferi ca calitate.
Nu stiu de unde poti lua pentru. ca nu ne'ai spus de unde esti, dar ti'am dat niste informatii poate te vor ajuta.

BAFTA!