| Florentinatinaina a întrebat:

De unde pot sa iau si eu o nuanta de ruj asemanatoare cu cea a lui kylie jenner? stiti voi..nuanta aia frumoasa de nude...as prefera sa fie de la o firma cunoscuta. avon oriflame...sau ceva de genul, multumesc! puteti vedea in poza mea de profil

3 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

De la MAC
culoarea se numeste whirl

| dianainsta01 a răspuns:

Culoarea aceea nu este una prea greu e gasit, este un simplu nude. incearca maybelline sau rimmel lonon. iar de la avon am eu unul identic din gama aceea ''long lasting'', foarte bun.