| Eu72662 a întrebat:

Bună TPU, puteți sa imi recomandati si mie un ruj asemanator cu al lui kylie jenner cautati pe google kylie jenner mermaid princess look, imi cer scuze dar nu stiu cum sa pun poza aici.

Răspuns Câştigător
| vladaniel a răspuns:

Salut, cred ca acesta e http://bit.ly/1OQf78p prima nuanta

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ia pune tu frumos manuta si cauta-l singura. Ei dracie cu palarie! V-ati invatat toti sa va dea lumea ''mura-n gura''. Auzi la ea ''cautati pe google, ca eu nu sunt in stare sa pun un link''. O intrebare: Nu ai vrea sa ti-l si cumparam, tot noi?

| Eu72662 explică (pentru Florentina9210):

Imi cer scuze daca v-am deranjat, oricum nu v-am obligat si chiar am spus ca nu stiu cum sa pun poza sau link-ul... a-ti comentat si voi degeaba.

| EneCristian a răspuns:

Sigur noi iti vom cauta tie rujul desigur noi cautam pe google ia posteaza tu frumusel poza ca altfel nu primesti raspuns.

| vladaniel a răspuns:

Poti comanda online de pe avon si ai livrarea gratuita de catre un reprezentant din zona ta.