| Raawrrr a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar o bluza gen : http://weheartit.com/entry/47651513? :)

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Gasei in H&M model aproape identic si esarfa tot acolo o gasesti.

| Raawrrr explică (pentru KellyGreen):

Un pret?

| KellyGreen a răspuns (pentru Raawrrr):

Ufff, undeva in jur de 80 de lei.

7 răspunsuri:
| zoeZoe a răspuns:

Cu guler asa fitos n-am vazut, dar cu imprimeu da la mall.

| Raawrrr explică (pentru zoeZoe):

Pai acela este separata ( vorbesc de guler ), imi spui atunci numele magazinului?batting eyelashes

| Raawrrr explică (pentru Raawrrr):

Separat* laughing

| zoeZoe a răspuns:

De genul asta cu motiv de iarna si animale am vazut in Palas mall saptamana asta.

| Andreea9595 a răspuns:

Gasesti la Baneasa, Ploiesti Shopping City, Zara, H&M (si guler si bluza), Takko si C&A. An nou fericit!