| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot să-mi cumpăr o jachetă de piele ieftină pentru bărbați online? Am 1.62 și am probato marime M și o mărime S și M-ul era prea mare în jos iar S-ul prea lung in mânecă deci probabil îmi trebuie un XS?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Jacheta de piele ieftina e ca "baba tanara" O jacheta de piele reala si cat de cat moderna si de calitate (noua) e peste 700-1000 de lei. Ieftine gasesti in second handuri. Daca vrei de imitatie gasesti cam la toate magazinele de haine care au si geci. Marimile nu corespund de la un magazin la altul, uneori nu corespund nici intre haine de la acelasi producator.

| Bubba a răspuns:

Pentru barbati online nu gasesti, poate doar jacheta din piele barbati, e un anume fel de piele care se lungeste, poate ajunge si la genunchi, adica pardesiu...