| NoOne18 a întrebat:

Exista o croitorie online? am o jacheta de piele si ii trebuie inlocuit fermoarul stricat si nu am croitorii prin oras care sa imi rezolve problema.

Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

Mai poţi încerca la o cizmărie, pantofărie, unde au maşini de cusut piele, sau confecţioneri de încălţăminte. Dacă ai în localitate, atelier de tivit mocheta sau magazin mare unde se modifică anumite confecţii.
Baftă.

6 răspunsuri:
| NoOne18 explică (pentru tintareco):

Are o gramada, dar toate se ocupa doar reparand rochii tricouri pantaloni, nimeni nu are un aparat de cusut si pentru piele, ca jacheta mea e facuta din piele si ii trebuie inlocuit permoarul

| NoOne18 explică (pentru tintareco):

Iar o jacheta din piele nu se repara usor, iti dai seama ca materiarul e gros si debea iti intra acul

| tintareco a răspuns (pentru NoOne18):

Atunci treaba-i mai grea, încearcă să-l repari :
http://tvhappy.ro/......34618.html

| NoOne18 explică (pentru tintareco):

Multumesc

| tintareco a răspuns (pentru NoOne18):

Cu plăcere, ori cînd.

| tintareco a răspuns (pentru NoOne18):

Mai poţi încerca la o cizmărie, pantofărie, unde au maşini de cusut piele, sau confecţioneri de încălţăminte. Dacă ai în localitate, atelier de tivit mocheta sau magazin mare unde se modifică anumite confecţii.
Baftă.