| Dolllx14 a întrebat:

Deci... BUna.;;]. Vreau si eu cateva idei.cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala pe 2011. adica miercuri pe 5 ianuarie.big grin mi-am luat niste cizme negre din piele intoarsa. sunt putin mai jos de genunchi si o pereche de colanti negri. thinking ce sa`mi iau in sus?laughing sa nu veniti cu idei gen maieu tricou ca nu am calduri deocamdata. tongue deci?batting eyelashes funda! love struck

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi o bluzita din acea putin mai lunga ( scuze nu prea stiu cum se numeste ), de culoare mov in combinatie cu ceva negru ( cel putin asa se va asorta cu cizmele ) si eventual ceva colier ( in caz ca bugetul iti permite ).
Ei bine sper ca te-am ajutat cu aceste sfaturi ( pot sa spun ca nu mi-a fost greu pentru ca exact asa ma imbrac si eu in prima zi )
Te roooog!
Fundita big grin

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Sus trebuie sa-ti iei ceva mai colorat, deoarece esti cam neagra.;)
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1100&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=329&vpy=284&dur=1091&hovh=120&hovw=120&tx=124&ty=69&ei=jwIbTeWJNYT5sgbg0-n-DA&oei=hgIbTcj1Csuv8QOp4uiDBw&esq=3&page=3&ndsp=15&ved=1t:429, r:6, s:31&biw=1024&bih=641

http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=706&vpy=68&dur=1304&hovh=240&hovw=171&tx=104&ty=149&ei=XAMbTcuZCYmo8QOO3ZmDBw&oei=XAMbTcuZCYmo8QOO3ZmDBw&esq=1&page=1&ndsp=17&ved=1t:429, r:3, s:0&biw=1024&bih=641 (fusta sa fie mai scurta)

Si o bluza neagra daca iti iei fusta mov.
Poti sa nu-ti mai iei fusta si iti iei doar o bluza mai lunga de orice culoare vrei, de preferat albastra si cu cateva chestii pe ea si o geaca.
Anul 2011 sa-ti aduca numai note bune la scoala.
SellGomez

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei cu o bluza gen http://www.femeia.ro/......5-0-18.png ca cea blonda (a si acel pulover-rochie se numeste hot buys):)

| pretzel a răspuns:

Draga barbiepiiink, eu am fost stilista a mii de oameni.Deci ai putea sa iti iei o bluza cu maneca lunga mulata dar care poate avea sclipici pentru stralucire garantata!
P. S.:CEL DIN POZA E BAIATUL MEU!

| pretzel a răspuns:

Scuzati pentru raspunsul dat mai inainte...sad era vara mea sad crying

| QAlessia a răspuns:

Pai incearca niste blugi mulati, o bluza roz [ ti se potriveste rozul]
cizmele pe care ti le-ai luat, si niste accesorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza colorata...cu un mic decolteu... poate chiar si o esarfa