| elenacoolfashion a întrebat:

Maine am petrecere de craciun cu clasa.Eu vreau sa ma imbrac cu o rochie-maieu rosie un pic mai sus de genunchi, niste colanti negri cu sclipici, un cardigan tot negru cu sclipici si niste cizme rosii. Ce ziceti, va place?
Puteti sa imi dati si alte idei?

Răspuns Câştigător
| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
FRrumos din cate imi imaginez eu! Este tematic Craciunului prin rosu si sclipici.Alta idee... pai poti sa iti iei cizmele cu niste blugi si un pulovarasi. sau. stiu si eu... ce mai ai tu prin sifonier. oricum imi place la ce te-ai gandit.
La tinuta pe care ai mentionata tu poti sa adaugi accestori sa o imbunatatesti iar parul il poti face in forma de funda:s
Pa-pa!

1 răspuns:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Foarte tare. e PERFECT asa. Distractie placuta.