| IoanaXxxxx a întrebat:

Deci m-am saturat!
Parul meu, natural, e cret, un fel de ondulat sad
Mereu dimineata cand ies din casa, mai, sta ok, normal, dar cand ajung acasa si ma uit in oglinda observ ca parul imi sta ca o matura [foarte umflat sad ]
De ce mi se umfla atat si nu poate sta cum l-am lasat dimineata? degeaba ma dau cu fixativ x_x

3 răspunsuri:
| razvan19me a răspuns:

Sti unele care nu au parul cret asi doresc sa aiba,, si invers asa multumeste-te cum ati sta si ori cum cretele sunt dragute

| Vlad93 a răspuns:

Fetele cu parul cret sunt dragute

| abc1234 a răspuns:

Asa e parul tau...nai cei face. orkum mie imi plac mai mult cretzele tongue